Magazin

Bir çok ünlü gibi Beren Saat’ten de Ezgi Mola’ya anlamlı destek

İpek Er adlı genç kıza tecavüz ettiği gerekçesiyle tutuksuz yargılanan tepkilerin odağındaki Musa Orhan'a yaptığı sert eleştiriler nedeniyle hakkında hapis istemiyle dava açılan Ezgi Mola'ya bir destek de ünlü oyuncu Beren Saat'ten geldi.

TRT1’de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin ünlü başrol oyuncusu Ezgi Mola, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Batman’da tecavüz uğradıktan sonra intihar eden İpek Er’e tecavüz davasında yargılanan Musa Orhan’ın tutuklanmamasına tepki göstermiş ve sert ifadeler kullanmıştı.

EZGİ MOLA’YA SOSYAL MEDYADAN ÇIĞ GİBİ DESTEK GELDİ

İki günden bu yana sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına giren Ezgi Mola’ya başta Hazal Kaya, Atilla Taş, Barış Atay, Metin Uca, Hasibe Eren, Aslı İnandık, Mahsun Kırmızgül, İlkay Akkaya, Fatma Turgut, Funda Eryiğit, Serkay Tütüncü, Sarp Akkaya, Tan Taşçı, Ayşenil Şamlıoğlu, Rahşan Gülşan ile Selçuk Balcı başta olmak üzere çok sayıda isim destek vermişti.

DESTEK VEREN ÜNLÜLERE SUÇ DUYURUSU
Orhan’ın avukatı destek mesajlarının ardından, hakaret gerekçesiyle ünlü isimler hakkında suç duyurusunda bulundu. Bu gelişmenin ardından Mola’ya destek mesajları yeniden sosyal medyada en üst sıralara geldi.

BEREN SAAT’TEN ÇOK KONUŞULACAK DESTEK
Ezgi Mola’ya sosyal medyadan destek mesajları atılmaya devam ederken, bir destek de meslektaşı Beren Saat’ten geldi.

Son olarak Beren Saat, Mola’nın karesini Instagram’dan paylaşıp, “Çivisi çıkmış bir ülkede suçlanacak bir tek Ezgi Mola kalmıştı. Yalnız değilsin Ezgi Mola” diye yazdı.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu