MedyaYerli Dizi

ÜNLÜLERE NARKOTİK BASKININ NEDENİ GEZİ EYLEMLERİ İDDİASI

unlu-oyunculara-narkotik-baskini

İçlerinde birçok ünlü oyuncunun adının geçtiği medyada geniş yankı uyandıran narkotik operasyonunun şok etkisi devam ediyor.

Sosyal medyada operasyonların Gezi Parkı eylemlerine yönelik bir rövanş niteliği taşıdığı iddiaları gündeme gelmiş bazı çevrelerce eylemlere sıcak bakan ya da içinde olan oyuncuların baskı altına alınmaya çalışıldığı ifade edilmişti.

Konuyu Milliyet Cadde’deki köşesinde değerlendiren Ali Eyüboğlu’nun medyayı çifte standart bir tutum sergilediğini de söylediği bu konu özelindeki değerlendirmesi şöyle:

” Gezi Parkı’nın etkisi mi?

Kanaatim o ki geçmişteki uyuşturucu operasyonları gibi bunun sonunda da “torba-cı”lardan başka tutuklanan olmayacak gözaltına alınanlar arasında. Bugüne kadar ünlülerin de gözaltına alındığı onca “uyuşturucu operasyonu” §yapıldı, Deniz Seki’den başka hapiste yatıp, ceza alan oldu mu?

Olmadı…

26’sı oyuncu ve şarkıcı, toplam 48 kişinin gözaltına alındığı bu operasyondan “torbacı”lardan başka tutuklanan olacağını sanmıyorum.
Polisin uyuşturucu operasyonunda gözaltına aldıklarının ortak noktalarının Gezi Parkı eylemleri olduğu çok konuşuldu sosyal medyada.
Doğru olabilir mi bu?

Memet Ali Alabora ile Levent Üzümcü de olsaydı gözaltına alınanlar arasında, “doğrudur” derdim buna, ama bu haliyle “ilginç bir iddia”dan öte gelmedi bana…”

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı