Magazin

Ünlülerin diyetisyeni Şeyda Coşkun’a dava şoku… Hangi ünlüleri zayıflatmıştı?

“Ünlülerin diyetisyeni” olarak ünlenen ve hatta danışmanlarıyla sabah yürüyüşleriyle büyük ses getiren Şeyda Coşkun hakkında Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği kriterlere uygun diploması olmadığı için soruşturma başlatıldı. Şeyda Coşkun hangi ünlüleri zayıflatmıştı?

ŞEYDA COŞKUN HAKKINDA SORUŞTURMA AÇILDI

Ünlü isimleri kendi diyet programlarıyla zayıflatan Şeyda Coşkun hakkında, Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği kriterlere uygun diploması olmadığı için İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca soruşturma başlatıldı. Günaydın’ın haberine göre, soruşturma kapsamında Coşkun’un, Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezi’ne şikâyet edildiği, yapılan araştırma sonucunda izinsiz ve yetkisiz sağlık hizmeti verdiği ileri sürüldü. Soruşturma sonunda Şeyda Coşkun hakkında, “Sağlık Hizmetleri Kanunu’na muhalefet” suçundan dava açıldı. Coşkun, Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü diplomasından başka sağlık hizmeti vermeye yönelik bir yetki belgesi ortaya koyamadı.

HANGİ ÜNLÜLERİ ZAYIFLATMIŞTI?

Kendisini yaşam koçu olarak tanıtan Şeyda Coşkun, Gülben Ergen, Hacı Sabancı, Derya Baykal, Gülşen, Derya Şensoy, Hadise, Büşra Pekin, Ergin Ataman, Petek Dinçöz, Saba Tümer, Hacı Sabancı, Demet Akalın gibi isimlerle çalışmış ve onları zayıflatmıştı.

Kişi başı 3 bin dolar ücret talep eden Şeyda Coşkun’un aylık kazancının 200 bin lirayı bulduğu iddia ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu