Dijital Platformlar

Unorthodox dizisinin müdavimlerine yapımcısından kötü haber

Netflix’in ilgiyle izlenen ve tavsiye paylaşımlarında sık sık adı geçen yeni dizisi Unorthodox’un yapımcılarından Anna Winger, kötü haberi duyurdu. Winger, dizide hikâyenin tamamlandığını, gördüğü yoğun ilgiye rağmen bir devam dizisi çekilmeyeceğini açıkladı.

KISA SÜREDE DİZİ MÜDAVİMLERİNİN FAVORİSİ OLDU

Karantina süreci nedeniyle dijital platformlardaki yapımların daha çok izleyici çektiği bu dönemde en çok konuşulan yapımlardan biri de Unorthodox oldu. Deborah Feldman‘ın yaşadıklarından yola çıkarak kaleme aldığı kitaptan uyarlanan dizi, 26 Mart’ta Netflix’te yayınlandı ve kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaştı. Adından övgüyle söz ettiren dizi, her geçen gün izleyici sayısını artırarak ilk haftasının sonunda Netflix’te en çok izlenenler arasına girdi.

Dizinin yapımcılarından Anna Winger’ın yeni bölümler olmayacak açıklaması ise kuşkusuz dizinin sevenlerini hayal kırıklığına uğrattı.

UNORTHODOX’UN KONUSU

Genç bir kadın olan Esty’nin yaşadığı ultra ortodoks Yahudi komünitesinden kaçıp Berlin’de kendisine yeni bir hayat kurma mücadelesine odaklanan dizininin gördüğü bu yoğun ilgi, hikâyenin yeni bir sezonla veya bir devam dizisiyle devam ettirilip ettirilmeyeceği sorusunu beraberinde getirdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu