Yerli Dizi

Uraz Kaygılaroğlu, Ay Yapım dizisinde

Ay Yapım, final yapan Çukur dizisinin ardından başlayacak olan Üç Kuruş dizisi ile ilgili çalışmalara hız verdi. Yeni dizi projesinin ilk oyuncusu ise Uraz Kaygılaroğlu oldu.

URAZ KAYGILAROĞLU AY YAPIM İMZALI ÜÇ KURUŞ DİZİSİNDE

Show TV ekranlarında yayınlanan ve 113. bölümüyle final yapan fenomen dizi Çukur’un ardından başlayacak olan Üç Kuruş dizisinin ilk oyuncusu belli oldu. Yeni dizi projesi için Mucize Doktor’un başrol oyuncusu Taner Ölmez’le görüşüldüğü sonrasında  başarılı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu el sıkışıldığı haber veriliyor.

Pazartesi akşamı 4 sezonluk macerası son bulan Çukur dizisinin ardından Ay Yapım Üç Kuruş adlı yeni projesini çekeceğini açıkladı. Yine Show TV’de ekrana gelecek diziyi Çukur’un yönetmeni Sinan Öztürk çekecek.

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Taner Ölmez’le görüşülen diziyle Uraz Kaygılaroğlu’nun el sıkıştığı ortaya çıktı. Son olarak Sefirin Kızı’nda rol alan Kaygılaroğlu bu yaz boyu Erşan Kuneri dizisinde de kamera karşısına geçecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu