M.Bey/Özel

Uraz Kaygılaroğlu hangi kanalda yarışma sunacak?/M.Bey-Özel

TRT1 ekranlarında yeni ve ilginç bir yarışma başlıyor. Başarılı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’nun sunacağı yarışma programının adı Kuyruk.

Sera Film Service’in ekibi tarafından hazırlanan yeni formatı Kuyruk adından söz ettireceğe benziyor. Kuyruk adlı yarışma programı TRT 1 ekranlarında hafta içi hergün yayınlanacak.

Sıradışı bilgi yarışması olan Kuyruk, içeriğindeki genel kültür sorularının dışında keyifli oyunları ile de dikkat çekiyor. Hem bilgi yarışması hem de eğlenceli etaplardan oluşan Kuyruk adlı yarışmanın Şubat ayı içinde TRT1’de ilk bölümüyle ekrana gelmesi bekleniyor.

 

Kuyruk yarışmasının yapımcılığını Sera Film’den İdil Belli yaparken yönetmen koltugunda Ahmet Zafer Demirci bulunuyor. Umut Özkan, Sami Gökhan Ayar’ın da yapım ekibinde yer aldığı Kuyruk’un sunuculuğunu ise son yıllarda başarılı oyunculuğunun yanı sıra önemli yarışmalarda sunucu olarak da dikkatleri çeken  Uraz Kaygılaroglu üstleniyor.

Kuyruk yarışması hakkında detaylı bilgi ve başvurular trt1.com

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu