Yerli Dizi

USHAN ÇAKIR ÖZÜR DİLEDİ

 

Oyuncu Ushan Çakır, Leyla ile Mecnun dizisinin setinde şiddet uyguladığı Ezgi Asaroğlu’ndan özür diledi.

TRT’de yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisinin setinde dizi oyuncuları Ezgi Asaroğlu, Beste Bereket ve Ushan Çakır arasında yaşanan dayak olayıyla ilgili davanın görülmesine başlandı. Olay günü Beste Bereket’in kendisinin kaldığı karavana geldiğini belirten Asaroğlu, “Bana, ‘Millete t.ş.k malzemesi olman beni çok üzüyor. Ushan ve benim hakkımda konuşuyormuşsun’ dedi. Bende böyle bir şey olamadığını söyledim. Öğleden sonra pastaneden dönerken Ushan Çakır ile karşılaştım. Çok öfkeliydi. İntikam hırsı bürümüş gibi geliyordu. Yanıma gelir gelmez ‘Sen benim kız arkadaşımı” diyerek eliyle boğazımı sıktı. Nefes alamadım, bayıldım” diye konuştu.

Uzlaşmak istemedi

Ushan Çakır ise, tartışma sırasında Asaroğlu’nun kendisine serseri dediğini idia ederek “Bir kadına asla vuramam. Ama o anki çaresizlikle tutup sarstım. Öfkelendim, özür dilerim” dedi. Ezgi Asaroğlu uzlaşma talebini kabul etmedi. İddianamede Ezgi Asaroğlu hakkında “hakaret” suçundan 3,5 aydan 2 yıl 4 aya kadar, Ushan Çakır hakkında “kasten yaralama” suçundan 1 yıldan 3 yıla kadar, Beste Bereket hakkında ise “azmettirme suçundan” 1 yıldan 3 yıla kadar hapis talep ediliyor.

Elif Altın/Vatan

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu