Yerli Dizi

Usta oyuncu Çukur’dan ayrıldı…

Show TV’nin iddialı dizisi Çukur’un dün akşam ekrana gelen yeni bölümünde (98. bölüm) sürpriz bir ayrılık yaşandı. Çukur’da Yamaç’ı öldürme planı yapan Makbule’yi torunu Efsun öldürdü. Bu gelişmeyle Meral Çetinkaya, diziden ayrılmış oldu. Dizinin resmi sosyal medya hesabından “Elveda Makbule” notuyla bu ayrılık duyuruldu.

Show TV’nin Ay Yapım imzalı dizisi Çukur, 5 Ekim Pazartesi akşamı yeni bölümüyle (98. bölüm) ekrana geldi. Çukur son bölümde, Yamaç’ı Arık ile beraber hazırladıkları tuzağa çekmeye çalışan Makbule’nin planını Efsun bozdu. Önce Arık’ın adamlarını etkisiz hale getiren Efsun daha sonra ise babaannesiyle karşı karşıya geldi.

Makbule’nin “Ben bu utanca izin vermem. Torunum babasının katilinden hamile. Ben buna izin vermem. Ne o çocuğun dünyaya gelmesine, ne de babasının nefes almasına” sözlerinin ardından Efsun babaannesini öldürdü.

O anlara şahit olan Yamaç ise gözyaşlarına boğulan Efsun’a yardım etmeye çalıştı.

Dizide Makbule karakterini canlandıran usta oyuncu Meral Çetinkaya ise Çukur’a 98. bölümde veda etti. Çukur’un sosyal medya hesabından ise Makbule’ye veda paylaşımı geldi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu