Yerli Dizi

Usta oyuncu Rasim Öztekin hakkında çıkan haberi yalanladı: “İcat çıkarmayın!”

Seksenler dizisinde yer alan usta oyuncu Rasim Öztekin, dizinin yeni sezon kadrosunda yer alamayacağına dair çıkan haberleri sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada yalanladı.

Yapımcılığını Mint Productions’ın üstlendiği, başrollerini Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, Yasemin Çonka, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner ve Berat Yenilmez gibi isimlerin paylaştığı Seksenler dizisinde Raim Öztekin’in ise yeni sezonda yer almayacağına dair haberler gündeme oturmuştu.

Rasim Öztekin’in, kalp rahatsızlığı ve koronavirüs salgını nedeniyle bir süre setlerden uzak kalma kararı aldığı iddia edilmişti. Öztekin bu haberlere tepki gösterdi.

Rasim Öztekin’in, kalp rahatsızlığı ve koronavirüs salgını nedeniyle bir süre setlerden uzak kalma kararı aldığı belirtilmişti. Fakat Öztekin bu iddiaları yalanladı.

Rasim Öztekin, Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada “İCAT ÇIKARMAYIN! SEKSENLERDE’YİM. Seksenler’den ayrıldığım şeklinde yapılan asılsız haberlere inanmayın. Fehmi yeni sezonda da her zamanki gibi sizlerle olacak.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu