Magazin

Usta oyuncu Şener Şen soluğu neden savcılıkta aldı?

Duayen oyuncu Şener Şen, ilginç bir haberle gündemde…  Ünlü oyuncu savcılığa şikayette bulundu. Şener Şen’in, kendisi adına açılan sahte sosyal medya hesaplarının kapatılması için savcılığa giderek şikayette bulunduğu haber veriliyor.

SİYASİ PAYLAŞIM YAPILMASINDAN RAHATSIZ OLDU

Şener Şen’in söz konusu hesaplardan özellikle siyasi paylaşımlar yapılmasından musdarip olduğu ifade ediliyor. Şen, savcılığa gidip dilekçe vererek hesapların kapatılmasını istedi.

Güneş Gazetesi’nin haberine göre bugüne kadar Türk Sineması’nda sayısız filmde rol alan ve filmlerindeki replikleriyle gönüllere taht kuran 77 yaşındaki usta oyuncu Şener Şen, kendi adına açılan sahte sosyal medya hesaplarının peşine düştü.

CEZALANDIRILMALARINI TALEP ETTİ

Mahkemeye başvurarak açılan onlarca sahte hesabın tespit edilmesini ve sorumluların yakalanmasını isteyen oyuncu, hesapların kapatılarak, kullananların cezalandırılmasını talep etti. Mahkemeye avukatıyla birlikte giden usta oyuncunun verdiği dilekçenin de detayları öğrenildi.

Kendi adına açılan sahte hesaplardan siyasi paylaşımlar yapıldığını ve kendisinin bu hesaplarla hiçbir bağlantısının olmadığını dile getiren Şen, akıllı telefon bile kullanmadığını ekleyerek, hesapların kapatılmasının istedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu