ManşetTelevizyon

Ütopya’da kim elendi?-7 Ağustos

TV8’de yayınlanan Ütopya’nın 7 Ağustos akşamı yayınlanan bölümünde gerçekleşen elemede yarışmaya veda eden kişi Yıldız oldu.

Ütopya’nın 7 Ağustos akşamı yayınlanan bölümünde çok kritik bir oylama yaşandı. Yarışmacılar arasında yapılan oylama sonucu Çağlar, Buket ve Yıldız elenmek üzere belirlenen yarışmacılar oldu. Çağlar, 12 oy; Buket, 11 oyla ve Yıldız 10 oyla elemeye kaldılar.

Yarışmadan gidecek ismi yarışmacıların destekçileri tarafından satın alınan gazete sayıları belirledi.

Gazetesi en az satılan kişinin Ütopya’ya veda edeceği güne uyanan yarışmacılar hüzünlü bir bekleyiş içindeydi.

 

 Yıldız elendi

Ütopya’da Dilay’ın moderatörlüğünü yaptığı eleme için hazırlıklarını tamamlayan yarışmacılar, eleme düzenine geçti. Ardından kapıdan zarf alındı. Herkesin heyecanla beklediği zarfın içinden çıkan isim Yıldız oldu.

Eleme sonunda Yıldız: ‘Beklediğim bir durumdu. İstediğim için gidiyorum. Yazıldığım için değil. Bu kötü birşey değil ama gerçekten kendinize gelin. Dışarıdaki düşünceler hakkında hiçbir fikriniz yok. Kendinize gelin’ şeklinde açıklama yaptı. Yıldız, yaptığı kısa konuşmanın ardından Semih’in yorum yapmasına izin vermeyerek eşyalarını toplamaya gitti.

Yıldız: ‘Birbirinize karşı iyi olun. Zaten yenecek olan kişi bizim tarafımızda. Onlar da teker teker gitmeye başlayacak. Herşeye rağmen adalet yenecek!’ diyerek yarışmadan ayrıldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR