Gündem

Üvey babası tarafından öldürüldükten sonra gömülen talihsiz Ecem Türkiye’yi yasa boğdu

Star TV’de yayınlan “Balçiçek İlter’le Olay Yeri” programında 42 gündür kayıp olan Ecem’le ilgili flaş gelişme yaşandı.  17 yaşındaki talihsiz genç kızın cesedine ulaşılması Türkiye’yi yasa boğdu. Talihsiz Ecem’i üvey babasının öldürdüğü ortaya çıktı.

ECEM KOYU BİR BEŞİKTAŞ TARAFTARIYDI

5 Ocak tarihinde evinden çıkan Ecem’den bugüne kadar haber alınamıyordu. Ecem’in annesi Esra Ercömert de kızının bulunamaması nedeniyle bunalıma girmiş 14 Şubat’ta Kocaeli’nin Kandıra İlçesi’nde kayalıklardan denize atlayarak intihar etmişti.

Hunharca bir cinayete kurban giden 17 yaşındaki Ecem’in sıkı bir Beşiktaş taraftarı olduğu ortaya çıktı. Beşiktaş taraftar grubu Çarşı, sosyal medya hesabından Ecem’in bir Beşiktaş maçı sonrasında teknik direktör Şenol Güneş’le çektirdiği fotoğrafı paylaştı.

Çarşı grubu tarafından yapılan paylaşımda “17 yaşında, İzmit’ te 5 Ocak tarihinde kaybolmuştu… Bugün öğrendik, cinayete kurban gitmiş, ormana gömülmüş. Ne seni, ne de bu ülkenin gerçeklerini unutmayacağız! “Koca” Dünya’ ya, bir Ecem’ i sığdıramadık! Mekanın cennet olsun güzel kız! #ecembalcı” denildi.

BALÇİÇEK İLTER’LE OLAY YERİ EKİBİNİN BAŞARISI

Balçiçek İlter ve ekibi, haftalardır kayıp Ecem’i bulmak için çalıştı. Kayıp genç kızın babası Gökhan Balcı, kızına ne olduğunu eski eşi Esra Ercömert’in imam nikahlı eşi Süleyman K. tarafından bilindiğini söyledi.

Balçiçek İlter iki gün önce 17 yaşındaki Ecem’in SIM kartının 5 Ocak tarihinde Süleyman K.’nin telefonuna takıldığını ve 7 Ocak’a kadar telefonda kaldığını ortaya çıkardı.

Ecem’in kaybolmasından sonra evinde tarihi eser ve uyuşturucu bulundurduğu için tutuklanan Süleyman K.,cezaevinden çıktıktan sonra tekrar Ecem’le ilgili sorguya alındı. Ecem erkek arkadaşına en son attığı mesajda “Süleyman Amca taç buldu, beni aldı” dedi.

MEME PROTEZİ İÇİN PARA BİRİKTİRİYORDU

Süleyman K. gece 1:30’dan itibaren savcıya verdiği ifadede Ecem’in Ayvazpınar Köyü’ne gömdüğünü itiraf etti. Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Masası ekipleri genç kızın cesedini dün gece Ayvazpınar köyünde buldu. Ecem’İn öldürüldükten sonra gömüldüğü ortaya çıktı.

17 yaşındaki Ecem, geçen yıl meme kanserine yakalandı. Göğsünün bir tarafı alınan genç kız yapılan tedaviye olumlu cevap vermişti. Ailesi Ecem’in meme protezi için para biriktirdiğini söyledi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu