Magazin

Üvey kızı da Woody Allen’ın tacizci olduğunda ısrarlı

Hollywood’ta taciz skandalı devam ediyor… Ünlü yönetmen Woody Allen’ın üvey kızı Dylan Farrow  “Babam yalan söylüyor, beni taciz etti!” diyerek babasının yalan söylediğini açıkladı. Çocukken Allen tarafından taciz edildiğini idda eden Farrow, üvey babasının ceza almasını istiyor…

ALLEN İDDİALARI YALANLADI

Amerikan CBS televizyonuna bir açıklama yapan Dylan Farrow, üvey babasıyla ilgili “Yalan söylüyor ve bu yalanı uzun zamandır söylüyor” şeklinde konuştu. Dünyaca ünlü yönetmen, senarist ve oyuncu Woody Allen ise iddiaları her zamanki gibi tekrar yalanlayarak, yaptığı son açıklamasında “Kızıma hiçbir zaman cinsel tacizde bulunmadım” diyerek kendini savundu.  Ancak pek çok ünlü oyuncu Allen tarafından tacize uğradıklarını ısrarla iddia ediyor.

Farrow CBS röportajında, “Yüzümü göstermek ve hikayemi anlatmak istiyorum. Daha yüksek sesle konuşmak istiyorum” diyerek 4 Ağustos 1992’de annesinin kır evinde babasının kendisini tavan arasına götürdüğü ve taciz ettiği iddiasını şu şekilde açıkladı.

“Bana yüz üstü uzanmamı ve abimin treniyle oynamamı söyledi. Arkamda kapının eşiğinde oturdu. Ben oyuncak trenle oynarken, cinsel tacize uğradım” dedi. 32 yaşındaki Farrow, program sırasında Allen’ın suçlamaları reddettiği 1992 yılına ait bir videoyu izlerken ağladı.

Woody Allen ise CBS röportajına verdiği yanıtta, 25 yıldan uzun bir süre önce bu iddia ortaya atıldığında iddianın araştırıldığını ve suçsuz bulunduğunu söyledi.  Allen, Farrow’un annesi Mia Farrow’un kızını bu hikayeye inandırdığını savundu. Farrow ise olayın ardından annesinin onu doktora götürdüğünü, doktorda utandığı için üvey babasının omzuna dokunduğunu söyledi ve annesinin kendisini yönlendirdiği iddialarını da reddetti.

“Her adımımda annem beni doğruyu söylemem için cesaretlendirdi. Beni asla yönlendirmedi” dedi.

Woody Allen’ın üvey kızı Dylan Farrow,  yedi yaşındayken annesinin kır evinde üvey babası Allen’ın kendisini taciz ettiğini söylemeye devam ediyor. Allen ise “Farrow ailesi Time’s Up (Süre Doldu) adlı inisiyatifle ortaya çıkan bu fırsatı itibarsız suçlamaları tekrar etmek için kullanıyor olsa da, bu onları geçmişte olmadığı gibi bugün de doğru kılmıyor” diyerek iddiaları kabul etmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu