M.Bey/ÖzelYerli Dizi

Uyanış Büyük Selçuklu’nun yeni sezonunda sürpriz ve flaş değişiklikler(MEDYABEY-ÖZEL)

MEDYABEY-ÖZEL: TRT1’in iddialı dizisi Uyanış Büyük Selçuklu dizisiyle ilgili çarpıcı gelişmeler…MEDYABEY, 36. bölümüyle sezon finali için gün saymaya başlayan dizinin yeni sezonunda yaşanacak büyük sürprizleri açıklıyor.

BARIŞ ARDUÇ, ALP ARSLAN KARAKTERİYLE DİZİNİN BAŞROL OYUNCUSU OLUYOR

Yeni sezonda dizide yaşanacak en büyük sürpriz ise ünlü oyuncu Barış Arduç olacak. Ünlü oyuncu bazı platformlarda yazılıp çizildiği gibi diziye “Berkyaruk” olarak değil “Alp Arslan” rolüyle katılacak. Dizide Alp Arslan’ın yeniden başat karakter olması ise diğer bir sürpriz olacak. Bu durumda dizide Buğra Gülsoy’un canlandırdığı Melik Şah ile Ekin Koç’un canlandırdığı Sencer karakterinin akıbeti büyük önem taşıyor.

MELİKŞAH VE SENCER YENİ SEZONDA YOK!

MEDYABEY’in diziye yakın kaynaklardan aldığı bilgiye göre gerek Buğra Gülsoy’un canlandırdığı Melikşah karakteri gerekse Ekin Koç’un canlandırdığı Sencer karakteri dizinin yeni sezonunda olmayacak. Yani bu gelişme sezon finaliyle birlikte Gülsoy ve Koç’un projeden ayrılacakları anlamına geliyor.

Dizideki bu temel değişikliğin baştan beri mi planlandığı yoksa sonradan mı senaryoda değişikliğe gidildiği henüz netlik kazanmadı.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU’DA OLAYLAR ALP ARSLAN’IN ETRAFINDA ŞEKİLLENECEK

Yeni sezonda ünlü oyuncu Barış Arduç’un canlandıracağı Alp Arslan karakterinin devreye girmesiyle dizideki karakterlerde önemli oranda değişiklik yaşanacağı konuşuluyor.

Başarılı oyuncu Mehmet Özgür’ün canlandırdığı Nizamülmülk karakteri yeni sezonda da olmaya devam edecek.

Hatice Şendil, Sezin Akbaşoğulları gibi oyuncuların yeni sezon kadrosunda olmamaları bekleniyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu