Yerli Dizi

Uzak Şehrin Masalı dizisinde Aslıhan Güner’in partneri hangi ünlü oyuncu oldu?

25 Film'in yeni sezonda FOX ekranlarında yayınlanacak olan 'Uzak Şehrin Masalı' dizisinde Aslıhan Güner'in başroldeki partneri belli oldu. Ünlü oyuncu, farklı bir rolle ekrana dönüyor.

Medyatava’nın haberine göre oynadığı komedi rolleriyle izleyicinin beğenisini toplayan Timur Acar, ‘Affan’ rolüyle seyirciyi şaşırtacak.

Başarılı oyuncu Timur Acar, 25 Film yapımcılığında Kars’ta çekilecek olan Uzak Şehrin Masalı dizisinin başrolünde yer alacak.

Yönetmeliğini Mustafa Şevki Doğan’ın üstlendiği, senaryosu Can Sinan tarafından kaleme alınan 2021’in iddialı dizisi Uzak Şehrin Masalı dizisiyle ekrana gelmeye hazırlanan Acar, bugüne kadar canlandırdığı rollerin aksine beklenmedik bir karakterle izleyiciye ters köşe yapacak.

Timur Acar, yeni sezonda Aslıhan Güner’in hayat vereceği Umay’ın eşi Affan rolüyle ekranda olacak. Ailesini çok sevmesine karşın hatalar yapan bir koca ve babayı canlandıracak olan Timur Acar, Temmuz ayı sonunda dizi çekimlerine başlayacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu