Yerli Dizi

‘Vahide Perçin Bir Zamanlar Çukurova’yı bırakıyor’ iddiasına yapım şirketinden açıklama

Bugün bazı medya organlarında çıkan haberlerde ATV’nin yeni sezona damga vuran dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın başarılı oyuncusu Vahide Perçin’in uzun dizi süreleri nedeniyle diziyi bırakacağı bilgisine yer alıyordu. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yapım şirketi TIMS&B Productions’dan konuyla ilgili açıklama geldi.

YAPIM ŞİRKETİNDEN HABERE YALANLAMA GELDİ
‏Bir Zamanlar Çukurova’nın başrol oyuncusu Vahide Perçin diziden ayrılıyor mu sorusun sosyal medyada da çokça soruldu. Başrollerinde usta oyuncu Vahide Perçin’in yanı sıra Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek ve Uğur Güneş gibi başarılı oyuncuların yer aldığı, perşembe günleri ekrana gelen dizi, reyting listelerinde günün zirvesinde yer alıyor.

Büyük ilgi gören dizinin başrol oyuncusu Vahide Perçin hakkındaki ise şaşırtan bir iddia dikkat çekti.. vahide Perçin’in set şartlarından, uzun çalışma saatlerinden artık yorulduğu ve oyunculuğu bırakma kararı aldığı iddia ediliyordu.

EV BAKMAYA BAŞLADIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ

Çıkan haberlerde ünlü oyuncunun Urla ve Foça’dan  ev  bakmaya başladığı bilgisine de yer veriliyordu. Yapım şirketinin resmi sosyal medya hesaplarından yapılan konuyla ilgili açıklamada Vahide Perçin’le ilgili bırakma kararının gerçeği yansıtmadığı dile getirildi.

TIMS&B Productions imzasıyla yapılan açıklamada, “ATV’de yayınlanan ‘Bir Zamanlar Çukurova’ dizisinde ‘Hünkar’ karakterini canlandıran Vahide Perçin’in diziyi bırakacağı yönündeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır.” denildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu