Medya

Vatan Gazetesi’nin TV yazarı veda etti

Posta gazetesinde TV yazarı Mesut Yar’ın yazılarına son verilmesinin ardından Demirören Medyası’nda bir başka TV yazarıyla daha yollar ayrıldı. Vatan Gazetesi’nin 1 Kasım itibariyle son baskıyı yapmasının ardından Demirören Grubu’nda ayrılıkların sonu gelmiyor. Son veda eden isim Oya Doğan oldu.

OYA DOĞAN DA VATAN’A VEDA ETTİ

Vatan Gazetesi’nin tanınmış televizyon yazarı Oya Doğan, bugün kişisel sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak ayrlık haberini duyurdu. Oya Doğan, paylaşımında Demirören Grubu ile tüm ilişkilerini kestiğini ifade etti.

Ünlü yazar açıklamasında, “Vatan Gazetesi’nin kapanmasının ardından Demirören Medya’yla yollarımızı bugün itibariyle ayırdık. Bunca yıl birlikte çalıştığım arkadaşlarım her şey için teşekkürler” ifadelerini kullandı.

TV KARİYERİNE 32. GÜN’DE BAŞLAMIŞTI

İstanbul Bilgi Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü’nden mezun olan Oya Doğan, TV hayatına 32. Gün programı ile adım attı. Doğan, sonrasında Vatan Gazetesi hafta sonu eklerinde gündemi belirleyen röportajları yapmış ardından Habertürk gazetesine geçiş yaptı.

2013 yılının ağustos ayında yeniden Vatan Gazetesi’ne transfer olan Doğan, o günden beri “Dizi Doktoru” isimli köşesinde TV eleştirmenliği yapıyordu.

2002 yılında yayın hayatına başlayan Vatan Gazetesi, dolardaki ani fiyat artışı sonrası oluşan kağıt krizi nedeniyle kapısına kilit vurmak zorunda kalmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu