Yerli Dizi

Vatanım Sensin’de sular durulmuyor… Dizi yeni vedalarla gündemde

Kanal D’de yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde sular durulmuyor… Geçtiğimiz günlerde adı FETÖ’cü kanallardaki dizilerle anılan senaristin adının jenerikten çıkarılmasının ardından şimdi de dizinin senarist ekibinde yer alan Gamze Arslan ve bir senaristin daha diziyle yolları ayrıldığı ortaya çıktı.

Senarist Gamze Arslan, sosyal medya hesabından haberi doğruladı. Arslan, sosyal medya hesabından yaptığı “Veda” başlıklı açıklamada “Vatanım Sensin’e 14. bölüm itibarıyla ekipten bir arkadaşım ile birlikte veda ettik. Her zerresinde olmaktan gurur duyduğum bir hikaye oldu” diye yazdı.

Arslan, diziden neden ayrıldığına dair bir açıklama yapmaması dikkat çekti. Vatanım Sensin dizisi gerek adı gerekse içeriğiyle bir süredir medyanın bir bölümünün şimşeklerini üzerine çekiyordu.

Gamze Arslan, 25 Mart 1986 Ankara doğumlu. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Arslan, Dramatik Yazarlık Anasanat Dalı’nda eğitimini tamamladı. Gamze Arlsan; Hayat Yolunda, Şeref Meselesi, Yaz’ın Öyküsü dizilerinin senarist ekibinde yer aldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu