Yerli Dizi

Vatanım Sensin’deki Hilal ve Leon’un ünü dünyaya yayıldı… Uluslararası ankette finale kaldılar

Kanal D’de yayınlanan Vatanım Sensin dizisindeki Hilal-Leon çifti büyük bir heyecan yaşıyor. ABD’nin reality şov ve magazin kanalı E! Entertainment Television’ın düzenlediği “En İyi TV Çifti” anketinde, Vatanım Sensin dizisinin “Hilal – Leon” çiftinin finale kalması heyecana neden oldu.

YARIŞMA 22 ŞUBATTA SONA ERECEK

Uluslararası niteliğiyle oldukça prestijli kabul edilen yarışmaya birçok dizide yer alan çiftin aday gösterildiği haber veriliyor. Sözkonusu ankette, Kanal D’nin sevilen dizisi Vatanım Sensin’de Miray Daner ve Boran Kuzum’un canlandırdıkları Hilal-Leon çiftinin bu yarışma ile ünü uluslararası bir boyut kazanmış oldu.

HİLAL-LEON’UN RAKİBİ ARROW DİZİSİNDEN

Hilal-Leon çifti, aldığı oylarla 64 çift arasından finale kalmaya hak kazanması dizinin hayranları arasında büyük bir sevince neden oldu. Hilal – Leon çiftinin finaldeki rakibi dünyaca ünlü Arrow dizisinden Oliver – Felicity çifti. Kanalın internet sitesi üzerinden yapılan oylama 22 Şubat’ta sona erecek. Oylamanın sona ermesi ile birinci çift ilan edilecek.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu