Yerli Dizi

Vatanım Sensin’in ünlü çifti Hilal-Leon mutlu sona erdi…Uluslararası ankette birinci oldu

ABD’nin reality show ve magazin kanalı E! Entertainment Television’ın düzenlediği ve sonucu ülkemizi de yakından ilgilendiren “En iyi TV Çifti” anketinde mutlu son. Kanal D’nin beğeni ile izlenen dizisi Vatanım Sensin’in genç aşıkları Hilal ve Leon, 64 çift arasından finale yükselmişti. Finalde Arrow dizisinden Oliver – Felicity çifti ile yarıştı. İnternet sitesi üzerinden açıklanan sonuçlara göre Hilal ve Leon rakibine büyük fark atarak “En İyi TV Çifti” seçildi.

HİLEON’CULAR MUTLULUK SARHOŞU

Sevindiren sonuç dizinin ve de çiftin hayranlarını mutlu etti. Sosyal medyada hayranların paylaşımları birbirini izledi. Hilal ve Leon’u canlandıran genç oyuncular, Miray Daner ve Boran Kuzum’dan takipçi ve hayranlarına teşekkür mesajları geldi.

Finale yükseldiklerini öğrendikten sonra Boran Kuzum, “Çılgınsınız! 🙂 2018’in en iyi dizi çifti için dünyanın her yerinden verdiğiniz oylar ve desteğiniz için çok teşekkürler!” ; Miray Daner ise “Sabırla, özveriyle oy veren herkese ve en çok da bu ödülün mimarı HiLeon’a sonsuz teşekkürler” demişti.

Vatanım Sesin, yeni bölümü ile Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de ekrana geliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu