Dijital PlatformlarMedyabey TV

Ve Game of Thrones final bölümü yayınlandı, izleyici neden şokta?

Efsane dizi Game of Thrones 7. sezon 7. bölümü ile final yaptı. Dün gece yayınlanan efsane final bölümünün ardından sosyal medyada günün en çok konuşulan konularından biri final bölümünde yaşananlar oldu. İzleyiciyi şoke eden gelişmeler nelerdi? GOT dizisinin takipçileri en çok da yeni sezona kadar bir yıl nasıl bekleyeceklerini soruyorlar? Peki Game of Thrones son bölümde neler yaşandı? Google da Game of Thrones için bir harita yayınladı. İşte Game of Thrones Google Maps…

Game of Thrones’ın sezon finalinde Jon Snow gerçek bir sınav ile karşı karşıya kaldı. Cersei Lannister ve Daenerys Targaryen’i bir araya getiren Jon Snow’un Cersei’yi duvarın ötesindeki savaş için ikna etmeye çalışırken izlendi.

GOOGLE’dan Game of Thrones’a özel Google Maps uygulaması (harita servisi)

Dev arama motoru Google tarafından Game of Thrones’a özel olan Google Maps benzeri bir harita servisi oluşturuldu. “Quartermaester” isimli harita servisiyle seride adı geçen yerleri kolayca bulmanızı sağlayan bu uygulama, kitaptan beyaz ekrana uyarlanan yapımda yaşanan olayları daha iyi takip etmenize yarayacak. Yani Quartermaester üzerinden; Jon Snow, Cersei Lannister, Daenerys Targaryen başta olmak üzere dizide yer alan ana karakterlerin izlediği rotalar da ayrıntılı bir şekilde görebileceksiniz. Üstelik uygulamada izlemediğiniz bölümler ile ilgili spoiler almamak için Quartermaester’ta filtreleme özelliği de göz dolduruyor.

Game of Thrones 7. sezon final bölümü fragmanı

http://efsofilmizle.com/game-of-thrones-7-sezon-7-bolum-izle/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu