Televizyon

VE SAHNE SIRASI OKAN BAYÜLGEN’DE!

Okan Bayülgen bu haftadan itibaren Show TV ekranlarında arzı endam edecek. Ünlü şovmenin uzun süren ekran suskunluğu nihayet bu haftadan itibaren son bulacak. Bayülgen; çarşamba, perşembe ve cumartesi olmak üzere haftada üç gece üç farklı programla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

‘Muhallebi Kafa’, ‘Çıplak Kafa’ ve ‘Makina Kafa’ ile haftanın üç günü izleyiciyle buluşacak olan Bayülgen, milyonları yine uykusuz bırakacağa benziyor. “Kavramsal bir eğlence programı” olan ‘Muhallebi Kafa’, 2 Ekim Çarşamba akşamı ekrandaki yerini alacak. Programda; çaydan halıya, kediden kuantum fiziğine kadar birçok konu konuşulacak. Tematik eğlence gecelerinin düzenleneceği ‘Çıplak Kafa’, özel içerikleriyle 3 Ekim Perşembe gecesi ekran yolculuğuna başlayacak.

5 Ekim Cumartesi ise konukların, orkestranın ve komedi içeriklerinin bulunduğu ‘Makina Kafa’ SHOW TV ekranını renklendirecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu