Televizyon

Vedat Milor NTV’deki programının neden bitirildiğini açıkladı

Ünlü gurme Vedat Milor’un NTV’de yayınlanan ve dikkat çeken yemek programı Tadı Damağımda 2017 yılında ani bir kararla sona erdirilmişti. Programın neden sonlandırıldığı ile ilgili bir açıklama yapılmamıştı. Vedat Milor, sosyal medyada bir takipçisinin sorusu üzerine NTV’de yayınlanan programın neden sonlandırıldığını açıkladı.

VEDAT MİLOR’UN PROGRAMI NEDEN BİTİRİLDİ?

Vedat Milor, “Takipçim TV programımın neden sonlandırıldığını sormuş. Artık tanıdığınız Selman Bey de araya girip aşağıdaki yanıtı vermiş. Programın yayınlandığı kanalın patronunun restoranlarını arka arkaya eleştirdiğim için sonlandırıldı. Erdemli olmak kolpa ise haklısınız.” diye yazdı.

Sabah yazarı Mevlüt Tezel, Milor’un programının sonlandırılmasının ardından gazetesinde “Vedat Milor neden kovuldu?” başlıklı yazısında şu satırları yazmıştı.

“Milor sosyal medyada ‘İş harici İstanbul’da hiçbir lokantaya dana bifteği için gitmem’ diye yazmış ve bu yorum Doğuş Grubu’na bağlı Nusret’e gönderme olarak yorumlanmıştı. Bir diğer iddia ise Milor’un Doğuş Grubu’na bağlı Zuma Restaurant’ı eleştiren bir yayın yapınca Ferit Şahenk’in buna kızıp programı yayından kaldırttığı yönündeydi.”

Milor’un açıklamasıyla Mevlüt Tezel’in geçmişte yazdıklarını doğrulaması dikkatlerden kaçmadı.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı