Dizi TV

Veer, Tapasya’ya olan öfkesini yenebilecek mi? Kördüğüm’de bugün ve yarın…

Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de işler karışıyor. Veer’in Tapasya’yı eşi olarak kabul etmesi için İçça, onu ikna etmeye çalışır. Ancak Veer’den beklediği cevabı alamaz. Divya, Tapasya’nın yaptıkları için İçça’dan af diler ve bir daha Veer ile görüşmemesini ister. Veer Tapasya arasındaki gerilim daha ne kadar tırmanacak? Kördüğüm’de dün neler yaşandı? Kördüğüm dizisinin bugünkü ve yarınki özetleri haberimizde…

VEER TAPASYA’YI YOK SAYAR 54. Bölüm (29 Eylül Cuma)

Kördüğüm’de yarın… İçça’nın Veer ile görüştüğünü anlayan Divya bir daha böyle bir durumun yaşanmaması için onunla konuşur. Veer ise bir anda oraya çıkan amcasının kim olduğunu öğrenmeye çalışır. Damini, o gece Tapasya’nın Veer ile evlenmesine izin verdiği için pişman olur. Damini kızını da alıp Thakurların evinden gitmeye karar verir. Thakur, Tapasya yüzünden İçça’nın hayatı karardığı için çok üzgünüdür. Tapasya ile tüm bağını koparır. Tapasya’yı bu kötü kararı almasında büyükannenin neden olduğunu düşünür ve onu suçlar. Tapasya, Veer’in sevgisini kazanmak için ailesinin gözüne girmeye çalışır. Ancak Veer, Tapasya’yı yok saymaya devam eder.

VEER İLE İÇÇA YÜZ YÜZE GELİR 53. Bölüm (28 Eylül Perşembe)

İçça, Veer’den sevgisini kalbine gömmesini ister. Veer ise Tapasya gibi yalancı birini eşi olarak kabul etmeyeceğini söyler. Veer’in annesi Tapasya’yı gelini olarak görür ve oğlunu ikna etmek için çabalar. Tekrar eve gelen Tapasya’yı Veer’in görmeye tahammülü yoktur. Damini daha fazla dayanamaz ve İçça’ya kendisini hiç düşünmediği için çok kızar. Ancak İçça’nın tek derdi Veer’in, Tapasya ile arasının düzelmesidir. İçça’nın tüm ikna çabasına rağmen Veer, Tapasya ile aile olamayacağını söyler. Amerika’ya gitme kararı aldığını açıklar. İçça herkesi mutlu etmek isterken çıkmaza sürüklediğinin farkında değildir. Kördüğüm’de bugün Tapasya’nın kolundaki kesik izini gören Veer, onun İçça’yı zorla evlilikten vazgeçirdiğini anlar. Gerçekleri itiraf etmesi için Thakur’un önünde Tapasya ve İçça’ya baskı yapar.

VEER TAPASYA’NIN GERÇEK YÜZÜNÜ ORTAYA ÇIKARIR 52. Bölüm (27 Eylül Çarşamba)

Tapasya’nın kendisini arkadaşı için feda ettiği yalanına Veer inanmaz. Tapasya’nın kolundaki yara izini gördüğünde ise her şeyin onun oyunu olduğunu çözer. Veer, İçça ve Damini’nin gerçekleri bilerek sakladığının farkındadır. Onları itiraf ettirmek için Thakur’un önünde zorlar. Ancak İçça hala Tapasya’yı korumaya devam eder. Veer, Tapasya gibi yalancı biri ile olmak istemediğini söyler ve onu almadan evi terk eder. Veer’in arkasından ağlayan Tapasya’yı babası da evlatlıktan reddettiğini söyler.

Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm-Uttaran’’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:

Orijinal Adı: Uttaran

Yapım Yılı:2008-2015

Yönetmen:Nandita Mehra

Senaryo:Mitali

Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma

Dil:Hintçe

Ülke:Hindistan

Tür:Romantik- Drama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu