Televizyon

VELİAHT 5 EKİM CUMARTESİ ATV’DE

İlk kez bir müzik yarışma programında, Türkiye’ye mal olmuş, şarkılarıyla gönüllerde taht kurmuş, birbirinden ünlü ve değerli sanatçılar, hem kendi veliaht adaylarını kendileri bulacak, hem koçluk yaparak veliaht adaylarını çalıştıracak, hem canlı yayında birlikte düet yaparak performans sergileyecek, hem de birbirlerinin veliaht adaylarına jüri üyeliği görevini üstlenecekler.

İlk 8 hafta eleme yok! Sadece haftanın birincisini seçilecek…

Her hafta 8 dev isim kendi hit olmuş şarkılarını veliahtları ile yapacakları düet performansları ile sergileyecek. Ardından birbirlerine verdikleri oylar ve halk oylaması sonucu haftanın birincisi adını final programına yazdıracak. Kalan 7 ünlü isim, veliaht adayları ile performans sergilemeye her hafta devam edecekler. Haftanın birincisi final programına kadar performans sergilemeyecekken, her hafta eksilen yarışmacının yerine yeni bir dev sanatçı ile veliahdı eklenecek.

Her hafta birinci olarak adını finale yazdırmayı başaran 8 dev sanatçı ve veliaht adayları ile yarış başlayacak…

8 hafta sonra, 8 hafta boyunca her hafta birinci olarak adını finale yazdırmayı başaran 8 dev isim ve veliaht adayları ile final programı start alacak… Heyecanın doruğa çıkacağı final programlarında her hafta en düşük performans sergileyen bir veliaht elenmeye başlayacak. Haftalar sonra birinci olan sanatçı ve veliahtı para ödülünün yanı sıra, single sahibi olacak, turneler düzenlenecek.

Her ne kadar sanatçılar yarışmacı pozisyonunda olmasalar da kendi veliahtlarını kendileri seçtikleri, kendi hit şarkılarına canlı yayında birlikte düet yaptıkları ve puan aldıkları için kendilerini belki de hayatlarının en zor yarışının içinde bulacaklar…

Tam bir görsel şölen ve müzikalite ile taht savaşları Eylül sonunda atv ekranlarında izleyiciler ile buluşmak için gün sayıyor! Türkiye’de izlenme rekorları kıran birçok dizi ve yarışmanın yurtdışında temsilciliğini yürüten İzzet Pinto tarafından yaratılan formatın yapımcılığını sektörün duayen isimlerinden Haluk Şirin ve Caner Erdem’in kurduğu “Production House” üstleniyor.

Yarışma daha Türkiye’de yayınlanmadan Fransa, Çin, Sırbıstan, Hırvatistan ve Vietnam’ın önde gelen TV kanallarına, İzzet Pinto’nun CEO’su olduğu “World Wide Entertainment” tarafından “Talent Hunters” ismiyle satıldı. Şimdiye kadar Muhteşem Yüzyıl’dan, Bana Herşey Yakışır’a birçok dizi ve yarışma formatının dünyada tanınmasını ve yayınlanmasını sağlayan İzzet Pinto, “Veliaht”ın özellikle Avrupa’da X Factor ve The Voice’a rakip olacağından emin.

Stargazete

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu