Televizyon

VELİAHT’TA SON İKİ ELEMESİNE KALAN İSİMLER BELLİ OLDU

ATV’de Cumartesi akşamları yayınlanan Veliaht yarışmasında heyecan giderek yükseliyor. Geçen hafta Kubat ve veliahtı Yiğit’in elenmesinden sonra yarışmacı veliahtları yeni haftanın eleme heyecanı sardı.

Elemelerin başlamasıyla jüri, yaptığı yorumlarda ve de puanlamalarda adeta kılı kırk yarmaya başladı.

İşte yeni bölümün çekiminden notlar:

Çekimi tamamlanan yeni bölüme Nükhet Duru ve Hande Yener’in birlikte söyledikleri Sezen Aksu parçası olan “Bir Çocuk Gördüm Uzaklarda” düeti adeta damga vurdu.

Cengiz Kurtoğlu’nun aynı zamanda oğlu olan veliahtı Aydın, bu hafta da jüriden en fazla oyu alan yarışmacı oldu.

Hande Yener ve veliahtı Elif, performansları sırasında aynı kıyafeti giydiler. İkili, Atatürk imzalı beyaz tişörtleriyle dikkatleri çekti.

Geçen haftanın aksine Elif, jüriden iyi yorumlar aldı. Nükhet Duru geçen hafta özellikle Elif’i motive etmek için oldukça sert eleştiriler yaptığını bu eleştirilerinin sonuç verdiğini ve Elif’i daha iyi bir yere getirdiğini söyledi.

ELENEN İSİ SEYRAN OLDU

Bu haftanın en merak edilen konusu şüphesiz kimin eleneceği sorusuydu. Bu hafta yayınlanacak bölümde son iki elemesine kalan iki isim Orhan Hakalmaz’ın veliahtı Seyran ile Kutsi’nin veliahtı Murat oldu.

Jürinin sen elemesinde ise tercih Murat’tan yana olunca Orhan Hakalmaz ve Seyran programa veda eden isimler oldu.

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu