Televizyon

Veyis Ateş gözaltına alındı…Sebebine ise sosyal medyadan isyan etti

Habertürk’te yaptığı programlarla dikkat çeken Veyis Ateş gözaltına alındı. Geçen yıl 6 Aralık’ta Esenboğa Havalimanı’nda gözaltına alınarak mahkemeye çıkarılan Veyis Ateş yeniden gözaltında. Haberi sosyal medya hesabından duyuran Veyis Ateş, gözaltına alınma sebebine adeta isyan etti.

GÖZALTI NEDENİ ASKERE BAKAYA GİTMESİ

2004 yılında askere geç katılma (bakaya) suçu işlediği gerekçesiyle gözaltı işlemi yapılan Ateş, “6 Aralık 2017’de Ankara Esenboğa’da beni gözaltına alan devlet, bugün de kaldığım otelin kapısına dayanıp bir kez daha “Gel” dedi.” mesajıyla gözaltına alındığını duyurdu.

VEYİS ATEŞ: “HAKKIMI HELAL ETMİYORUM!”

Veyis Ateş içine düşürüldüğü bu durumla ilgili “Kaldığım otelden bir suçlu gibi alınıp ekip otosunda adliyeye ifade vermeye gidiyorum. Neymiş, askere neden geç gitmişim! Tam bir sene önce mahkemeye çıkıp ifade vermeme, suçsuz bulunmama rağmen kaydımı silmeyen, sorumsuz, işini bilmez, takip etmez ilgili kişilere hakkımı helal etmiyorum” diyerek isyan etti.

İşte, Veyis Ateş’in dikkat çeken o açıklaması:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu