GündemSinema

Vezir Parmağı filmiyle eleştirilen Mahsun Kırmızıgül’ü korumak Gülben Ergen ve Hürriyet’e kaldı

En son yaptığı Vezir Parmağı adlı filmle gündeme gelen ve filmle ilgili ciddi olumsuz tepkiler alan Mahsun Kırmızıgül’ü bir anlamda aklamak Hürriyet ve de Gülben Ergen’e düştü. Filmin öncesinde özellikle Doğu’da bölücü terör örgütünün  “çukur” hamlesine karşı tavır alamayan hatta devleti suçlayıcı paylaşımlarıyla şimşekleri üzerine çeken Mahsun Kırmızıgül’ün PR’ını yapmak son filminde başrolde oynatttığı Gülben Ergen’e düştü.

Gülben Ergen, Hürriyet’te yayınlanan son röportajını Mahsun Kırmızıgül’e ayırdı. Kamuoyunda ciddi baskılara muhatap olan Mahsun Kırmızıgül, filminin gişede zarar görmemesi için şu sıralar fazla mesai harcıyor. Gülben Ergen’in kendisiyle yaptığı röportajda eleştirilerden yakınan Kırmızıgül, yeni filminin zarar etme ihtimaline karşı adeta Hürriyet gazetesine sığındı.

Hürriyet ve Gülben Ergen’in Mahsun Kırmızıgül’ü koruma altına almasının nasıl sonuç vereceği merak ediliyor.

Vezir Parmağı filmi 25 Ocak tarihi itibarıyla vizyona girdi. Hatırlanacağı gibi Türkiye gazetesi İslamla bağdaşmayan bazı sahnelerinden ötürü filmi kıyasıya eleştirmişti. Change.org adlı sitede ise filmin yayınlanmaması için büyük bir kampanya başlatılmıştı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu