Magazin

Victoria’s Secret 2020 defilesini neden yapmadı?

Ünlü iç çamaşırı Victoria’s Secret markasının geleneksel haline gelen ve her sene yılbaşında düzenlediği, dünya çapında takip edilen yılbaşı defilesi 2020 yılbaşında yapılmadı. İşte beklenen defilenin yapılmamasının sebebi..

MARKA BÜTÇE AYIRMAK İSTEMEDİ

Markanın her sene yeni kreasyonlarını tanıttığı ve podyuma çıkarttığı mankenlerin dünyaca ünlü modeller olmasının sonucunda uzun yıllardır yapılan defile organizasyonu düzenli bir hale gelmişti.

Bu yıl yeni bir şovun düzenlenmeyeceği aylar öncesinden haber verilmişti fakat bu durum sadece bu seneye özgü değil. Markanın yetkili isimleri, artık yılbaşı özel defilesine ayırdığı bütçeyle, yeni araştırmalar yapacaklarını ve ürünlerini geliştirmek için daha çok araştırmaya yöneleceklerini açıkladı.

Bu durumun artık kadın bedeninin kusursuzlaştırılması ve birçok kişinin bu algı yüzünden zor dönemler geçirmesinin sonucu olduğu da konuşuluyor. Birçok marka defilelerine büyük beden mankenlerde çıkarmaya başlamışlardı fakat Victoria’s Secret kusursuz gözüken mankenleriyle senelerdir bazı kesimlerden tepki alıyordu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu