Magazin

Volkan Konak da Mahsun Kırmızıgül gibi ABD’ye yerleşiyor

Mahsun Kırmızıgül gibi Amerika’ya yerleşme modasına ünlü yorumcu Volkan Konak da uydu.  Volkan Konak ve ailesi Amerika’ya yerleşme kararı aldı. Konak’ın Türkiye’ye konserden konsere geleceği haber veriliyor. Peki ama Volakn Konak neden ABD’ye yerleşme kararı aldı? İşte bu sorunun cevabı…

Son konserini Girne’de Rocks Hotel’de veren “Kuzeyin oğlu” lakaplı sanatçı Volkan Konak konserinde kulakların pasını bir kez daha sildi. Ünlü sanatçı üç çocuğu ve eşi ile birlikte Amerika’ya yerleşme kararı aldığını açıkladı. Sanatçı bundan sonraki hayatını Washington D.C. de geçirecek…

Girne Rocks Hotel’de ilk kez sahne alan sanatçı tek gecelik konserinde her zamanki gibi dolu dolu bir konser verdi. Şiirler okuyup, şarkılarını söyleyen sanatçı keyifli bir gece yaşattı. İlk kez Kıbrıs’ta bir şehiriçi otelde konser verdiğini ve Rocks Hotel’i çok beğendiğini belirten sanatçıyı dinlemeye gelenler arasında Devlet Tiyatroları eski genel müdürü ve oyuncu, yönetmen Yücel Erten, tiyatro sanatçısı Tarık Ünlüoğlu ve eşi Gülenay Kalkan’da vardı. Kalabalık bir dinleyici grubuna hitap eden Volkan Konak konserindeki performansıyla keyifli bir gece yaşattı.

Ailesiyle Amerika’ya yerleşiyor…

Bu arada ünlü sanatçı Volkan Konak’ın çok kısa bir zaman içinde eşi ve üç çocuğu ile birlikte Amerika’ya yerleşeceğini menajeri açıkladı. Küçük kızı geçtiğimiz yıl dünyaya gelen sanatçının, özellikle çocuklarının eğitimi için Amerika’da hayatına devam edeceği belirtilerek sanatçının artık Türkiye’ye sadece konser çalışmaları için geleceği belirtildi. Washington D.C.’ye yerleşecek olan sanatçı 2012 yılında Washington DC.’den başladığı Amerika’yı doğusundan batısına kadar karavanı ile dolaştığı ve adına da “Route 66” adını verdiği bir Amerika turu yapmıştı. Sanatçı bu turda kaydettiği görüntülerden oluşan bir filmi de resmi internet sitesinden yayınlamıştı. Sanatçı Amerika için düşüncelerini şöyle dile getirmişti ; “Yaşam bize sunulmuş en büyük armağandır. Kainatın dünyanın bir parçası olduğuma göre bu hakkımı sonuna kadar kullanıyorum. Türkiye mi çok seviyorum, karış karış gezdim. Avrupa’yı , Kuzey Afrika’yı gezdim bitirdim. Bazı arkadaşlar niye Amerika diyebilirler. Amerika sömürgeci bir ülke ve bunu herkes kabul ediyor. Rejimini sömürgeciliğini, asla onaylamıyorum. Ama coğrafyaların, ağaçların, insanların ne suçu var. Ben dünyanın bir parçasıyım, dünyayı da babamın ev gibi yaşarım. Hayat bana verilmiş bir armağan demiştim. Ben bu armağanın hakkını vermeye çalışıyorum.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu