Televizyon

Volkan Konak’ın yeni programının tanıtımı yayınlandı

Karadeniz müziğinin sevilen ismi Volkan Konak, uzun süren ekran sessizliğini nihayet bozuyor. Ünlü yorumcu, yeniden ekrana dönüyor. ‘Star TV’de yayınlanacak olan Kuzeyin Oğlu Volkan Konak’ın ilk tanıtımı da görücüye çıktı.

Karadeniz müziğinin önemli ismi Volkan Konak, uzun süren sessizliğini bozuyor ve yeniden ekrana dönüyor. ‘Kuzeyin Oğlu Volkan Konak’ yakında Star’da başlıyor.

Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya’nın üstlendiği her hafta ünlü isimleri ağırlayacak olan ‘Kuzeyin Oğlu Volkan Konak’, Star ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

‘Kuzeyin Oğlu Volkan Konak’ programının ilk bölüm tanıtımı yayınlandı. Yayınlanan tanıtımda seyirciye seslenen Volkan Konak “Türkiye’min güzellikleri özleştik… Biliyorum, bu ülke sizlerle daha güzel. Cesur, uygar, asil insanlara selamlar olsun. Star’da buluşmak üzere” dedi.

Programın yayın tarihi henüz açıklanmadı. Volakn Konak’ın nisan ayı içinde Star TV ekranlarında olması bekleniyor.

İşte, programın ilk tanıtımı:

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu