OyunSosyal Medya

Wargaming Facebook Live üzerinden e-spor karşılaşmaları yayınlayacak

Wargaming, 1000 saatin üzerinde içeriği Facebook üzerindeki oyuncu topluluklarıyla paylaşmayı hedeflediğini açıkladı. Wargaming bugün yaptığı bir açıklamayla Facebook Live üzerinden e-spor karşılaşmaları ve çok özel içerikler yayınlayacaklarını açıkladı. Şirket bu şekilde dünya genelinde milyonlarca oyuncuya ulaşmayı hedefliyor.

WORLD OF TANKS VE WORLD OF WARSHIPS OYUNLARI CANLI İZLENECEK

Wargaming’in Facebook üzerindeki tüm resmi sayfalarında yayınlanacak içerikler sayesinde World of Tanks ve World of Warships gibi oyunları sevenler başka hiçbir yerde görmedikleri yayınları ilk kez bu platform üzerinde ve canlı olarak izleme şansı bulacaklar. Oyunlara eklenen yenilikler, tarihi bilgiler, popüler yayıncıların yayınları, kendileriyle sohbetler, e-spor etkinliklerinden backstage yayınları gibi bir çok içeriğe Wargaming’in Facebook Live yayınları üzerinden ulaşabileceksiniz.

Wargaming Reklam İçerik Direktörü Jamy Nigri konuyla ilgili, “Oyunlarımızla ilgili içerikleri daha fazla oyunsevere ulaştırmak için Facebook üzerinde kümülatif olarak 3.9 milyon kişilik oyuncu topluluğumuza tek seferde ulaşmak ve onlara daha önce hiçbir yerde görmedikleri içerikler sunmayı hedefliyoruz,” şeklinde konuştu.

E-spor karşılaşmaları ve özel içerikleri kaçırmamak için World of Tanks resmi Facebook sayfalarına üye olmak gerekiyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu