Sosyal MedyaTeknoloji

WhatsApp uygulaması yine çöktü…Peki ama neden?

Akşam saatlerinde Whatsapp’la işi olanlar sorun yaşadı. Bu durum Whatsapp yine mi çöktü mü? sorusunun sorulmasına neden oldu.Mesajlaşma devi Whatsapp, 14 Temmuz Salı akşamı popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp WEB bağlantısında kopukluk hatası verdi.Daha sonra mobilde de aynı sorun baş gösterdi.

Çok sayıda kullanıcı yaşadıkları sorunu sosyal medyada gündeme getirdi. Bazı kullanıcıların Whatsapp erişiminde zorlandığı mesajların gitmediği ve sıkça kopukluk yaşandığını bahsederek bu uygulamanın çalışmadığını belirtiyor. İşte, Whatsapp’a bilgisayardan erişim sorunuyla ilgili ayrıntılar.

Mobil cihazlarda yaşanan sorunun yanı sıra Whatsapp Web uygulamasında da sıklıkla kopukluklarla gündeme geldi. Whatsapp ve Whatsapp Web kullanıcılarının yaşadığı sorunlar üzerine Whatsapp çöktü mü sorusuyla Twitter’da da konuşulmaya başlandı. Ancak konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ?

Web Whatsapp üzerinden devam eden sorunla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Yapılan aramalara bakıldığında mobil olarak bu uygulamaya girişin yavaş olduğu da anlaşılıyor.

Bazı kullanıcıların Whatsapp erişiminde zorlandığı mesajların gitmediği ve sıkça kopukluk yaşandığını bahsederek bu uygulamanın çalışmadığını belirtiyor. İnternet aramalarına bakıldığında ‘Whatsapp bağlantınız kontrol ediliyor’ sorunu yaşandığı gelen ilk bilgiler arasında.

Whatsapp mobil kod okuyucunun da WEB Whatsapp’a okutulduğunda algılamadığı problemler arasında yer aldı.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİLER GECİKMEDİ

Whatsapp WEB bağlantı sorunu Twitter’da kullanıcıların gündemine geldi. Whatsapp kullanıcıları yaşadıkları problemi dile getirdi. Erişim sorununun neden kaynaklandığı anlaşılamadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu