Teknoloji

WhatsApp zorunlu uygulamayı kaldırıyor…Kullanıcılar rahat edecek

WhatsApp'ın kuruluşundan bu yana devam eden ve kullanıcıların sorun olarak gördüğü bu zorunluluk ortadan kaldırılıyor.

Whatsapp yıllardır kullancılarına zorunlu tuttuğu o özelliğini kaldırma kararı aldı. Popüler iletişim uygulaması Whatsapp, çoğu kullanıcının yıllardır eziyet olarak gördüğü durumu nihayet çözüme kavuşturdu.

GÖRÜŞME İÇİN KAYIT ETME ZORUNLUĞU OLMAYACAK

Bilindiği üzere popüler mesajlaşma uygulamasında bir kişiyle görüşme başlatabilmek için o kişinin kullanıcının telefon rehberine eklemesi gerekiyordu.

WhatsApp’a gelecek yeni bir güncelleme ile birlikte kullanıcılar, telefon rehberlerine ilgili kişiyi eklemese de WhatsApp uygulamasını kullanıyor olması halinde görüşme başlatabilecek.Güncelleme sonrası kullanıcıların karşısındaki kişinin WhatsApp kullanıp kullanmadığını da kontrol etme şansı olacak.

Son güncelleme kademeli olarak kullanıcılara sunulmaya başladı.En yeni sürümü indiren kullanıcıların telefonlarında otomatik olarak söz konusu özellik aktif hale gelecek.

Yeni güncellemeyle birlikte kaldırılan zorunlu uygulamanın çoğu kullanıcıyı memnun edeceği bildiriliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu