Teknoloji

Whatsapp’a 3 yeni flaş özellik

Whatsapp yeni güncelleştirmelerle kullanıcılarına en iyi hizmeti sunma arzusunu sürdürüyor. WhatsApp geliştirme ekibinin üzerinde çalıştığı yeni özellikler ise gerçekten Whatsapp kullanıcılarını mutlu edecek cinsten… Gittikçe Facebook’a benzeyen Whatsapp’taki en yeni 3 bomba özellik neler olacak?

Whatsapp yeni güncelleştirmeleri ile çok yakında grup sohbetlerinde sesli arama, dinamik saat çıkartmaları ve istediğimiz emojiyi adını yazarak bulabilme seçenekleri sunuyor. Türkiye’nin en çok kullanılan messenger uygulamalarından olan Whatsapp grup sohbetlerinde sesli arama Facebook’a karşı büyük bir çelme olabilir.

Özellikle grup konuşmalarında daha çok tercih edilen Whatsapp’taki grup sesli konuşma özelliği büyük ilgi göreceği benziyor. Artık bir proje üzerinde çalıştığımız ya da iş/okul gibi ortak noktamız bulunan arkadaşlarımız ile sesli görüşme gerçekleştirmek istendiğinde WhatsApp’ı terk etmek zorunda kalınmayacak.

Dinamik saat çıkartmaları ise Whatsapp’a gelen yeni bir özellik. Bilindiği gibi Instagram’da bir fotoğraf gönderilmek istendiğinde zaman saati fotoğrafa eklenebiliyordu. Sevilen bu özellik WhatsApp’a da geliyor.

Metinle emoji arama özelliği de yine WhatsApp geliştirme ekibi kullanıcıların emojileri bulma konusunda çektiği zorlukların kaldırılması için getirilen bir güncelleme olarak dikkat çekiyor. Artık aranılan emoji, isim yazarak bulma özelliği ile çok daha kolay kullanılabilecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu