Teknoloji

WhatsApp’a görüntülü konuşma özelliği ne zaman gelecek?

Her gün yeni bir özellikle kullanıcıların karşısına çıkan WhatsApp yeni güncellemeler yapmaya devam ediyor. Teknoloji meraklıları WhatsApp için en büyük beklenti görüntülü konuşma özelliğinin uygulamaya eklenmesiydi.

Uzun zamandır görüntülü konuşma üzerine çalışmalar yapan WhatsApp kullanıcılar için resmi açıklama yapmaya başladı. Şirket artık görüntülü arama özelliğinden yararlanılabileceği belirtildi.

WHATSAPP’IN SON GÜNCELLEMESİ GEREKLİ

WhatsApp için geliştirilen görüntülü arama özelliği sayesinde artık kullanıcılar sadece sesli arama değil görüntülü arama da yapabilecek. İlgili özellikten yararlanmak isteyen kişilerin WhatsApp’ın yeni versiyonunu telefonlarına indirmesi ya da mevcut uygulamanın yeni versiyonuna güncellenmesi gerekiyor.

GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA NE ZAMAN YAPILACAK?

Görüşme listenizde kimle görüşme yapmak istiyorsanız o kişinin sohbet penceresini açarak görüntülü konuşmayı başlatabilirsiniz. Bunun için yukarıda yer alan menüden telefon ikonuna tıklamanız yeterli. Önümüzdeki dönemlerde WhatsApp aracılığıyla görüntülü konuşma döneminin de başlaması bekleniyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu