İnternetMobilTeknoloji

Whatsapp’a son güncelleme geliyor!

Türkiye’de en çok kullanılan sohbet ve mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a için son bir güncelleme daha kapıda… Gelecek olan yeni güncelleme sayesinde Whatsapp’ta neler değişecek? Son güncelleme sayesinde uygulama ikonun üzerinde çıkan açılır bir pencere sayesinde, WhatsApp’ı tamamen açmadan daha hızlı iletişim sağlanabilecek.

Tamindir sitesinde yer alan habere göre; geçtiğimiz günlerde WhatsApp’ın aktif kullanıcı sayısını açıklayan Facebook, şimdi de WhatsApp’ın yeni güncellemesinin duyurusunu yaptı. Yeni paylaşılacak olan güncelleme, WhatsApp’a açılır pencere ekleyecek. Bu pencere sayesinde, daha kısa sürede karşı tarafla iletişime geçebileceksiniz veya fotoğraf gönderebileceksiniz.

Örneğin; WhatsApp’ta fotoğrafı çekip daha sonra arkadaşınızla paylaşmak yerine, uygulamayı açmadan doğrudan fotoğraf çekme ekranına giderek arkadaşınıza fotoğraf gönderebileceksiniz. Aynı zamanda, dosya paylaşımı yapabilirken, en çok konuştuğunuz kişilere de bu pencereler üzerinden erişebileceksiniz.

Android için gelecek olan bu güncellemenin henüz çıkış tarihi paylaşılmadı. Gayet işe yarar bir özellik gibi görünen bu güncellemenin, Android 5 ve üstü sürümlere geleceği belirtildi.

İndir WhatsApp Messenger Android WhatsApp Messenger Android Android İçin Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması

İndir WhatsApp Messenger iOS WhatsApp Messenger iOS iPhone ve iPad için Popüler Mesajlaşma Uygulaması

İndir WhatsApp Messenger Windows-phone WhatsApp Messenger Windows-phone Windows Phone İçin Mesajlaşma Uygulaması

İndir WhatsApp Messenger WhatsApp Messenger Masaüstü için Anlık Mesajlaşa Yazılımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu