Teknoloji

Whatsapp’ta ses getiren son yenilik

WhatsApp’ın son güncellemesiyle artık sesli görüşmeden görüntülü görüşmeye hızlı geçiş yapılabilecek. Whatsapp, 2.18.4 sürümünü kullanıma sundu. Bazı performans iyileştirmelerinin yapıldığı yeni sürümde WhatsApp, sesli görüşmeden görüntülü görüşmeye hızlı geçiş özelliğini aktif ederek kullanıcılara kolaylık sağladı.

SESLİ GÖRÜŞMDEN GÜRÜNTÜLÜ GÖÜRŞMEYE HIZLI GEÇİŞ

WhatsApp, Google Play Beta Programı kullanıcılarına yeni bir güncelleme sundu ve uygulamanın, 2.18.4 sürümünün kullanımı sayesinde hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmelerinin yanında uzun zamandır beklenen sesli görüşmeden görüntülü görüşmeye hızlı geçiş özelliğini aktif etti.

Artık herşey çok daha hızlı

Örneğin bir kişiyle WhatsApp üzerinden sesli görüşme gerçekleştirdiğiniz sırada görüşmeyi görüntülü olarak devam ettirmek istediğinizde sesli aramayı sonlandırmanız ve bir görüntülü arama başlatmanız gerekiyordu. Son güncellemeyle sesli görüşme gerçekleştirdiğiniz sırada aşağıdaki gibi ekranın altında görüntülü görüşmeye geçmek için bir ikon göreceksiniz ve o ikonla hızlı bir şekilde geçiş sağlayabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu