Teknoloji

Whatsapp’tan kullanıcıları mutlu edecek haberler

Son yıllarda tüm dünyada popüler bir iletişim uygulamasına dönüşen  Whatsapp’ta yenilikler bitmiyor. Popüler uygulama Whatsapp, bu sabahtan itibaren artık masaüstü bilgisayarlarda da kullanılabilecek. Yenilik bununla da sınırlı değil. Kullanıcıların vazgeçilmezleri arasındaki yerini alan uygulama, görüntülü konuşma özelliğini de kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor.

Whatsapp; Windows 8, Windows 10 ve Mac OS X 10.9 (Mavericks) ve üstü sürüm işletim sistemleri için kendi uygulamasını bu sabah yayınladı. Uygulama ile birlikte kullanıcıların ayrıca Whatsapp Web’i kullanmalarına gerek kalmayacak. Artık uygulama ücretsiz olarak indirerek de kullanıcılar masaüstü bilgisayardan uygulamayı kullanabilecek.

Destekten TR

TARAYICI ZORUNLULUĞU ARTIK YOK

Destekten TR

Whatsapp’ın uygulamasının bilgisayarlara gelmesiyle birlikte artık tarayıcı kullanma zorunluluğu da kalmadı ğı haber veriliyor.  Uygulama arka planda çalışacağından  tarayıcıda bir sekmeyi Whatsapp için ayırmak gerekmeyecek.

Destekten TR

GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA ÖZELLİĞİ GELİYOR

Whatsapp’ta uzun zamandır beklenen özellik gerçek oluyor. İnternete sızan son görüntülerde Whatsapp’ın görüntülü görüşme özelliğinin de yer alması dikkatlerden kaçmadı. Akıllı telefonların en popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, muhtemelen dünyada herkesin haberdar olduğu en önemli uygulamalardan biri. Teknoloji kullanıcılarının en önemli iletişim ağlarından biri olan WhatsApp’taki en önemli eksikliklerden biri video araması.

Facebook’un zamanında 19 milyar dolara satın aldığı servis hakkında Aralık 2015’te video arama hizmetinin sunulacağına dair söylentiler vardı. Görünen o ki, WhatsApp ekibi bu söylentileri artık gerçeğe dökmeye başlıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR