Magazin

Wilma Elles kendisini en çok korkutan şeyi itiraf etti

Alman oyuncu Düsseldorf kentinde yapılan Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'nda "Türkiye’de 16 daire ve bir tane de dükkan aldım. Benim yatırımlar en az ikiye katlandı çok şükür" sözlerinin hatırlatılması üzerine panik yaşadı.

Türkiye’de Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisiyle tanınan  Alman oyuncu Wilma Elles, Almanya’nın Düsseldorf kentinde yapılan Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’nda yaptığı ilginç açıklamayla gündemde. Elles, bir röportaj sırasında en çok korktuğu olayı itiraf etti.

“BUNLARI SORMAYIN İSTEMİYORUM”

Gazetecilerin 16 daire ve 1 dükkan yatırımıyla ilgili soruları üzerine bunları sormayın diye konuşan ünlü oyuncu, “Benden para istiyorlar, yazıyorlar. Korkuyorum bunları sormayın, yayınlamayın” dedi.

Alman oyuncu Düsseldorf kentinde yapılan Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’nda “Türkiye’de 16 daire ve bir tane de dükkan aldım. Benim yatırımlar en az ikiye katlandı çok şükür” sözlerinin hatırlatılması üzerine panik yaptı. “İstemiyorum” diyerek röportajı bitiren Wilma Elles, bir hayli sinirlendi.

ÇOCUKLARIMI KAÇIRIRLAR KORKUSU

Sakinleşince basın mensuplarının yanına gelen oyuncu, kameralar kapalıyken, “Benim çocuklarım var, çocuklarımı kaçırırlar diye korkuyorum. Benden para istiyorlar, yazıyorlar. Ben korkuyorum. Bunları sormayın, yayınlamayın” diyerek kafaları karıştırdı.

Bir mekanın açılışına katılan oyuncu Wilma Elles, gazetecilerin sorularını yanıtladı.Kendinde sevmediği çok şeyi olduğu söyleyen Elles “İleri yaşlarda estetik yaptırabilirim. Şu an da doğal kalmak istiyorum” dedi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu