MagazinMüzik

Wilma Elles ölmeden mezara girdi

Geçtiğimiz aylarda Beyaz TV’de Söylemezsem Olmaz adlı magazin programında Ece Erken ile birlikte sunuculuk yapan Bircan Bali ile samimi görüntüleriyle gündeme gelen şarkıcı Mr. Jade, yeni şarkısının klibinde Wilma Elles ile kamera karşısına geçti. Wilma Elles’in klip için tabuta girdiği sahneler oldukça konuşulacağa benziyor. Klip, albümün çıkacağı 29 Ocak’ta yayınlanacak…

WİLMA ELLES’İN TABUT GÖRÜNTÜLERİ KONUŞULACAK

Şarkıcı Mr. Jade’nin söylediği ‘Aşk Benim Neyime’ adlı şarkının klibinde Alman asıllı Türk oyuncu Wilma Elles’in rol alması sürpriz olarak karşılandı.

Oyuncu çekimlerde adeta ölmeden  mezara girdi. İsmail YK’nın Avrupa’da yaşayan iş adamı kuzeni Mr. Jade, iş hayatında imza attığı projelerin ardından en büyük hobisi müziğe yönelmiş ve ‘Welcome to Turkey’ şarkısıyla müzik dünyasına iddialı gibi bir giriş yapmıştı.
Mr. Jade, 2018 yazına damga vuran o şarkının ardından yeni bir single hazırladı. Sanatçı, söz ve müziği kendisine ait ‘Aşk Benim Neyime’ adlı şarkıyı Niran Ünsal’la birlikte seslendirdi.

ALBÜM 29 OCAK’TA ÇIKACAK

Şarkıcının, ‘Aşk Benim Neyime’ single’ı 29 Ocak’ta Musicom Prodüksiyon etiketiyle müzik marketler ve dijital platformlardaki yerini alacak.

Bolu-Abant’ta çekilen klipte Elles, senaryo gereği mezara girerek oyunculuk kariyerinde bir ilki yaşadı. Mr. Jade, yazın haraketli bir parçanın ardından şimdide slow bir şarkıyla sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Özkan Şen’in geçtiğimiz aylarda Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli programın yorumcularından Bircan Bali ile samimi fotoğrafları ortaya çıkmıştı.

İsmail YK’nın kuzeni Özkan Şen, sosyal medyada bir takipçisinin, “Hayatınızdaki en büyük pişmanlığınız ne? Bir de iyi ki bunu yapmışlığımız dediğiniz ne?” sorusuna çok ağır sözlerle cevap vermişti.

Özkan Şen, “En büyük pişmanlığım bir şerefsize bir yalancıya bir oyuncuya bir namussuza kanmam. Ve en güzeli yaptığı şey o kişinin k… tekmeyi vurmam” demişti.

Şen’in bu sözleri Bircan Bali’ye söylediği iddia edilmişti.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı