Magazin

Wilma Elles’in satışa çıkardığı apart oteli için istediği para dudak uçuklattı

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde canlandırdığı ‘Caroline’ karakteriyle Türk izleyicisine kendisini tanıtan Alman asıllı oyuncu Wilma Elles, Türkiye’de yatırım için aldığı apart oteli satışa çıkardı. Ama bir şartı var; otelin işletmesi kendisinde kalacak…Peki, Elles oteli için kaç para istiyor?

BEŞİKTAŞ’TAKİ OTELİNİ SATMA KARARI ALDI

Oyunculuk kariyerine Türkiye’de devam eden Wilma Elles, oyunculuk performansı, güzelliği ve sempatik tavırlarıyla ilgi çekmeyi başarmıştı.

Almanya’da oyunculuk eğitimi aldıktan sonra şansını Türkiye’de deneyen Elles, sadece işi değil aşkı da burada buldu. İşadamı Kerem Göğüş’le dini nikâhla evlenen oyuncunun, bu evlilikten Milat ve Melodi adında ikiz çocukları oldu.

Ancak her şey yolunda gitmedi. Wilma Elles, aşk hayatında yaşadığı sorunların ardından çocuklarını da alarak Almanya’ya döndü. Güzel oyuncu şimdilerde tüm işlerini Köln şehrinden yönetiyor.

11 MİLYON LİRA İSTEMİŞTİ

Elles’in yönettiği o işlerden biri, yatırım amacıyla aldığı, Beşiktaş’taki 18 odalı apart otel… Oyuncu, banka kredisiyle aldığı oteli bir süre önce el altından satışa çıkardı. Halihazırda faaliyette olan otele tam 11 milyon lira fiyat biçti! Bankaya olan 5 milyon liralık borcunu kapatması gereken Elles, otele alıcı çıkmayınca rakamda indirim yaptı ve fiyatı 9 milyon liraya düşürdü.

Wilma Elles’in satış konusunda bir de şartı var. Otel işletmeciliğini çok seven oyuncu, satış sonrası işletmenin kendisinde kalmasını istiyor. Yani şimdilerde maddi sıkıntı çeken Elles, ne yardan geçiyor ne de serden…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu