Magazin

Wilma Elles’ten ikiz çocuk itirafı

Ünlü oyuncu Wilma Elles, Menajer Selçuk Kaya’nın İnstagram üzerinden yaptığı canlı yayınında ilginç açıklamaları altına imza attı.Yayına Amerika’dan katılan güzel oyuncu kariyeri ve özel yaşamı ile alakalı konuştu.

WILMA ELLES: “ÇIPLAKLIK İÇEREN FİLMLERDE OYNAMAYI DÜŞÜNMÜYORUM”

‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisinin kariyeri için çok önemli olduğunu vurgulayan Elles, ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi benim için çok özel ve kariyerim açısında en doğru projelerden, Projede çalıştığım bütün arkadaşlarım birer star olarak kariyerlerine devam ediyorlar.’ dedi.

“Kariyerin için çıplaklık gerektiren sahnelerde oynar mısın?” şeklindeki bir soruya şu cevabı verdi: “Proje konusunda seçici olmaya çalışıyorum ama çıplaklık içeren filmleri düşünmüyorum. Gelen teklifleri de geri çevirdim. Bikinili projelerde yer almıyorum”.

Elles,  ‘ Aşk Var mı? Sorusuna ise, “Aşk benim için her zaman var. Aşk olmadan olmuyor. Ben bir insanla ilgilenmek, hayatını paylaşmak bunlar benim için önemli şeyler. Yalnız olamam imkansız. O yüzden aşk hep var” şeklinde cevap verdi.

“Tekrar evlenir misin?” sorusunu da cevaplayan Elles, “Yani evet, kesinlikle evlenmek isterim. Tek başına yaşamayı nasıl başarıyorsunuz, nasıl yapıyorsunuz bilmiyorum ama benim için çok zor. Korkarım yani gece” dedi.

İkiz çocukları bulunan güzel oyuncu “tekrar çocuk istiyor musun?” sorusuyla ilgili olarak da , ‘kesinlikle çocuk istiyorum. çocukları çok seviyorum hatta ikiz bebek olursa güzel olur.’ dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu