SporTelevizyon

Wimbledon Tenis Turnuvası’nı hangi kanal yayınlayacak?

Digiturk, tenis sporunun en eski ve en prestijli turnuvası olan Wimbledon Tenis Turnuvası’na 4. kez ev sahipliği yapıyor. İngiltere’nin başkenti Londra’da her yıl Haziran ayının son haftasında başlayan ve iki hafta süren turnuvanın heyecanı Lig TV 2 ve Lig TV 3 ekranlarında sporseverler ile buluşacak. Tenisin en prestijli turnuvasında 60’ın üstünde maç canlı olarak yayınlanacak.

Digiturk, tenis sporunun en eski ve prestijli turnuvası , 4 Grand Slam’den biri olan Wimbledon Tenis Turnuvası’nı Lig TV ekranlarında tenis tutkunları ile buluşturuyor. Önemli turnuva 4 yıldır olduğu gibi bu yıl da 27 Haziran-10 Temmuz tarihleri arasında Lig TV 2 ve Lig TV 3 ekranlarında yer alacak.

Bu yıl 130. kez organize edilen Wimbledon tenis turnuvası boyunca Digiturk’te 60’ın üstünde maç canlı yayınlanırken, merkez kort Lig TV 3’den, 1 numaralı kort ise Lig TV 2’den izlenebilecek. Maç yayınları, saat 15.00’te başlayarak, gece 23.00’e kadar her iki kanaldan aynı anda devam edecek.

FİNAL MAÇLARI 9 VE 10 TEMMUZDA

Son olarak; 9 Temmuz’da yapılacak tek kadınlar ve 10 Temmuz’da gerçekleşecek tek erkekler final heyecanı merkez korttan canlı olarak Digitürk izleyicileri ile buluşacak.

Turnuva süresince Çağdaş Tok, Ali Kırçıl, Barbaros Çıdal, Özkan Öztürk ve Ali Emre Dedeoğlu gibi önemli isimler yorumlarıyla Lig TV ekranlarında olacak. Turnuvanın ikinci haftasında ise Ali Göreç değerlendirmeleri ile bu heyecana ortak olacak. Lig TV, turnuva boyunca ağırlayacağı özel konuklarıyla ve yapacağı canlı bağlantılarla da fark yaracak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu