Yaşam

Wollex Tekerlekli Sandalye

Günümüzde akülü ve elektrikli hasta sandalyeleri yüksek teknoloji ile üretilmektedir. Wollex tekerlekli sandalye modelleri genel olarak katlanabilir özelliğe sahiptir. Bu sayede taşınması oldukça kolaydı. Ürünlerin ağırlıkları ise modeller arasında değişmekte olup ortalama 70 kg ile 75 kg arasındadır. Öte yandan tüm modellerde 45 derece ile 85 derece arası açılma yani yatma özelliği de bulunmaktadır. Ağır seviyede ki hastalar için ise seyyar tuvaletli modeller de bulunmaktadır. Bu sayede hasta yorulmadan tuvalet ihtiyacını ürün üzerinde giderebilmektedir.

Wollex Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Tekerlekli sandalyelerin ücretleri ürünün sahip olduğu teknolojiye ve fonksiyonlarına göre değişmektedir. Wollex tekerlekli sandalye modelleri arasında en uygun model manuel çekmeli sandalye ve asansörlü sandalyelerdir. Öte yandan seyyar tuvaletli ve akülü modellerin fiyatları ise en pahalı ürünler sınıfında yer almaktadır. Satışa sunulan her ürünün yedek parçaları da müşterilere verilmektedir. Bu yedek parçalar için ise herhangi bir ödeme talep edilmemektedir. Sadece elektrikli sandalyelerin elektrik sistemlerinin yedek parçaları ön ödeme ise satılmaktadır. Bu nedenle elektrikli modellerin fiyatları bir miktar yüksek olmaktadır.

En uygun fiyatlarda tekerlekli sandalyeleri incelemek ve daha fazla bilgi sahibi olmak için https://www.tekerleklisandalyeci.com/marka/wollex adresini ziyaret edebilirisiniz.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu