Oyun

World of Tanks Blitz’te Fransız rüzgarları

Oyuna eklenen yeni Fransız tanklarıyla Blitz, 80 milyondan fazla indirilmesini kutluyor. World of Tanks’in savaş meydanlarına, hızları ve otomatik yükleyicileriyle gümbür gümbür gelen Fransız tankları indi. Toplamda 10 adet olan Fransız tank ailesi, düşmanlarınızı alt etmek için birebir.

“Bu ay World of Tanks Blitz’in 80 milyondan fazla kez indirilmesini kutluyoruz,” diyen oyunun Ürün Direktörü Andrey Ryabovol, sözlerini “Oyuncularımıza World of Tanks’e gösterdikleri sevgi ve bağlılık için çok teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki günlerde oyunda birçok oynanış güncellemesi, yeni özellik ve eğlenceli etkinlik onları bekliyor olacak,” şeklinde bitirdi.

Fransız tanklarının ön safhalarında bu tankların atası sayılan Soviet Ms-1 ve Renault FT bulunuyor. Renault FT, tareti üstte, motoru arkada, sürücüsü önde bulunan ilk tank olma özelliğine sahiptir. Fransız tank ağacının üç ağır topu ise otomatik yükleyicileri ve güçlü motorlarıyla 9. seviye X AMX 50 120 ve AMX 50B.

World of Tanks Blitz’teki en büyük silahınızın hız ve çeviklik olduğu düşünüldüğünde, Fransız tankları otomatik yükleyicileriyle size büyük avantaj sağlayacak. Elbette o noktaya gelinceye kadar daha düşük ve orta seviyedeki altı tankın kilidini açmanız gerekmekte.

blank

23 Şubat itibariyle başlayacak Kayıp Bölük etkinliğinde savaş görevlerini tamamlayacak, bilgi toplayacak ve içinde birbirinden güzel hediyeler barındıran sandıkları açacaksınız. Kayıp Bölük ile ilgili topladığınız bilgiler size FCM 50t, AMX CDC ve IS-2 gibi tanklar kazandırırsa hiç şaşırmayın bizden söylemesi.

Youtube Linki:

https://youtu.be/8NssoSsecsc

World of Tanks Blitz Hakkında

World of Tanks Blitz, sert tank savaşlarına adanmış, ücretsiz, takım tabanlı bir MMO aksiyon oyunudur. Wargaming’in dünya çapında büyük başarı kazanmış oyunu World of Tanks’ten esinlenerek geliştirilmiş bu oyun, çeşitli akıllı telefonlar ve tabletlere ek olarak Windows 10 ve Mac OS X işletim sistemli bilgisayarlar üzerinden çapraz platform oynanabilirliğe sahiptir.

200’den fazla efsanevi tank, görkemli grafikler ve yenilikçi dokunmatik kontroller ve oyunun PC sürümündeki klavye ve fare desteği sayesinde World of Tanks Blitz, 7’şerlik tank savaşlarını hangi platformda olursanız olun keyifle oynayabilmenize fırsat veriyor.

Wargaming.net ID’niz ve çapraz platform desteği sayesinde oyundaki gelişiminiz hiçbir şekilde etkilenmeden mobil platformlar arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz.

Wargaming Hakkında

Wargaming, ücretsiz devasa çevrimiçi pazarının liderlerinden biri ve ödüllü bir çevrimiçi oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır. 1998 yılında özel bir şirket olarak kurulan Wargaming, piyasaya 10’dan fazla oyun sürmüştür. Wargaming şu anda, 20. yüzyıl savaş konseptini temel alan, zırhlı tankların başrolde olduğu World of Tanks, uçak savaşı simülasyonu World of Warplanes ve deniz savaşı simülasyonu World of Warships gibi takım bazlı çevrimiçi devasa savaş oyunları serisine odaklanmıştır. Wargaming, tüm seriyi (bu üç oyunu) bir araya getirerek online savaş evreninin merkezi hâline gelecek olan Wargaming.net servisini duyurmuştur.

Şirketin farklı platformlara sunduğu oyunlar arasında World of Tanks Xbox Versiyonu ve mobilde yer alan World of Tanks Blitz bulunmaktadır. 2014 ve 2015 yılında yayınlanan World of Tanks Xbox sürümleri, Xbox 360 ve Xbox One oyuncularına platformlar arası destansı tank savaşları yapma imkânı sunmaktadır. Bununla yetinmeyen Wargaming, World of Tanks’in PlayStation®4’e çıkışıyla birlikte konsoldaki gücünü daha da genişleteceğinin sinyallerini vermiştir. Mobil MMO oyunu World of Tanks Blitz ise Wargaming’in en bilinen takım bazlı askeri oyununu dünya genelindeki akıllı telefon ve tablet kullanıcılarına açmıştır.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu