Magazin

Yağmur ve Pınar Altuğ Atacan çifti hacizden kurtuldu

Uzun bir süredir özellikle ekonomik anlamda büyük sıkıntılar yaşayan Yağmur Atacan ve Pınar Altuğ Atacan çifti sonunda haciz derdinden kurtuldu. Evlerine icra gelen ve birçok maddi sıkıntıyı üst üste yaşayan ünlü çift rahat bir nefes aldı.

Pınar ve Yağmur Atacan çiftinin Petshop işi ortaklarına olan borçlarını ödemedikleri gerekçesiyle evlerine icra gelmiş, motosikletlerine ve şaraplarına el konulmuştu. O kötü günler artık geride kaldı.

Haciz sıkıntısını atlatan Pınar ve Yağmur Atacan çifti feraha kavuşur kavuşmaz ilk olarak arabalarını yenilediler. Atacan çiftinin yaklaşık 300 bin liralık yeni jeepleriyle bebekteki fotoğrafları magazin gündemine bomba gibi düştü.

Yağmur Atacan ve Pınar Altuğ eski ortakları Cihan Uzunhekim’e 180 bin lira borçlarını söz verdiği 3 aylık süreçte ödemediği için icraya verilmiş, oldukça zor günler geçirmişti. Bu zor günlerin olduğu dönemlerde çiftin ayrılacağı yönündeki haberler de ünlü ikilinin sıkıntılarını perçinlemişti.

“Boşanmıyoruz”

Pınar Altuğ Atacan basında ve sosyal medyada sürekli boşanmaları ile ilgili çıkan haberlere cevap olarak yine sosyal medyadan paylaştığı bir mutluluk pozu ile cevap verdi. Eşi ile mutlu bir anlarını kareleyen Pınar Altuğ Atacan, fotoğrafı evlilik yıldönümü arefesinde yayınlayarak boşanmadıklarını da vurgulamış oldu. Güzel oyuncu Pınar Altuğ Atacan, eşi Yağmur Atacan ile birlikte yer aldıkları selfi fotoğrafı paylaşarak, altına “8 sene… Daha nicelerine! Seni çok seviyorum.” yorumunu ekledi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu