Magazin

Yakın dost açıkladı!.. Ebru Şallı Cem Yılmaz ile ne yaşadı?

Ebru Şallı Cem Yılmaz ile ne yaşadı? Ebru Şallı’yı aldatan kim? Sinan Akçıl mı Cem Yılmaz mı? Yakın dost açıkladı!.. Ebru Şallı Cem Yılmaz ile ne yaşadı? Seren Serengil Ebru Şallı’nın sırlarını nasıl ortaya döktü?

Star TV’de yayınlanan “Duymayan Kalmasın” adlı yeni bir programda yorumcu olarak yer alan Seren Serengil Ebru Şallı ve aşkları hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Ebru ile yakın dost olduklarını belirten Serengil, Cem Yılmaz ve Ebru Şallı hakkında kamuoyunun bilmediklerini açıkladı.

Yeni dönemde, Deniz Akkaya ve Mesut Yar ile birlikte Duymayan Kalmasın adlı programda hafta içi her sabah Star TV’de ekrana gelen Seren Serengil’in programda yaptığı son açıklamalar gündeme bomba gibi düştü  Cem Yılmaz ile Ebru Şallı aşkı hakkında basında yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirten Seren Serengil, Ebru Şallı’nın kendisinin arkadaşı olduğunu söyleyerek; “Cem Yılmaz ve Ebru Şallı arasında bir ilişki olmadı eğer böyle bir şey yaşansaydı mutlaka haberim olurdu.” dedi.

Seren Serengil, Cem Yılmaz’ın kendi isteği ile İzmir’e Ebru Şallı’nın yanına gittiğini, ikilinin sadece magazin basınının görüntülediği zamanlarda yan yana olduklarını iddia ediyor. Ünlü oyuncu, “Eğer birbirlerinin evinde kalmış olsalar bundan haberim olurdu çünkü Ebru benim çok yakın arkadaşım.” diyerek onların arasında sanıldğı gibi bir ilişkinin olmadığını belirtiyor.

Sinan Akçıl, Ebru Şallı’yı aldatmış

Ebru Şallı’nın, Sinan Akçıl’la olan ilişkisi hakkında da konuşan Seren Serengil, ikilinin ayrılma sebebinin ardında bir aldatma hikayesi yattığını belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu