Magazin

Yakışıklı Türk oyuncusuna Arap kadınlarından ahlaksız teklif

Son dönemin en yakışıklı oyuncularından İdris Nebi Taşkan’ın peşini kadınlar bırakmıyor. Genç kızların gözdesi olan oyuncunun ünü sınırlar aşınca olanlar oldu. Özellikle …

BİR GECE İÇİN 50 BİN DOLAR

Star TV’de yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisindeki Yasin rolü ile gönüllere taht turan İdris Nebi Taşkan’a Arap kadınların para karşılığı yemeğe çıkma teklifi yaptığı öğrenildi. Açıklamayı bir döneme damgasını vuran oyuncu Filiz Taçbaş yaptı.  Önceki akşam Filiz Taçbaş ve şarkıcı Semra San ile yemek çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlayan İdris Nabi Taşkan, hayranların yoğun ilgisi olduğunu belirtti. Oyuncu Filiz Taçbaş ise, yakışıklı oyuncu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

blank

“ATEŞLİ FOTOĞRAFLARINI GÖNDERMİŞ”

Filiz Taçbaş “İdris’in telefonunu kurcaladım. Instagram’da 183 bin takipçisi var. Kızlar rahat bırakmıyor. Ne mesajlar geliyor! Özellikle Arap dünyasından büyük ilgi var. Bir hayranı akşam yemeği karşılığında 50 bin dolar (191 bin 500 lira) teklif etmiş. Birçok genç kadın da ateşli fotoğraflarını göndermiş.” açıklamasıyla şok bir detaya dikkat çekmiş oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu