Yerli Dizi

YALAN DÜNYA’NIN REKLAM YILDIZLARI

yalan-dunya-dizisi

Yılın flaş dizisi Yalan Dünya, oyuncularının reklamlarda boy göstermeleriyle de dikkatleri çekti. Gülse Birsel’e dua eden oyuncuların sayısı giderek artıyor..

Yalan Dünya’nın oyuncuları servet kazandı!..
Ekranların sevilen dizisi Yalan Dünya’da rol alan oyuncular oynadıkları reklam filmleri ile küçük bir servet kazandılar.

Bu sezona damgasını vuran Gülse Birsel’in son dizisi Yalan Dünya’da rol alan oyuncuların yüzü reklam anlaşmalarında güldü.

Aralarında en çok ücreti ‘Sevgılım’ repliğiyle ünlenen Hakan Meriçliler aldı. Oyuncu bir reklam filminden 180 bin lira aldı.

Hakan Meriçliler: İlahi Komedya halinden memnun

Oyuncu Hakan Meriçliler, Yalan Dünya’da “Sevgılım, ilahi komedya” gibi replikleriyle bir anda fenomen haline geldi. Bir bilinmeyen numaralar operatörünün reklamlarında rol alan Meriçliler, 180 bin lirayı cebine koydu!

Gupse Özay: Nurhayat 60 bin lira aldı

Dizide makinalı tüfek gibi konuşan Nurhayat bir boya firmasının reklamı için kamera karşısına geçti ve şarkı söyledi. Tek reklamlık bu anlaşma karşılığında güzel oyuncu 60 bin lira kazandı.

İrem Sak: Banka reklamını tercih etti

Yalan Dünya’da Tülay karakterini canlandıran güzel oyuncu İrem Sak’ta arkadaşları gibi reklam yıldızı oldu. Genç oyuncu, bir banka reklamında oynayarak 120 bin lirayı cebine koydu. Banka reklam filminin beğenilmesi durumunda anlaşmayı uzatma hakkına sahip. Ancak şu anlık reklam anlaşması tek reklam filminden oluşuyor.

Ömür Arpacı: Reis’e 45 bin lira verdiler

Yalan Dünya’nın Reis lakaplı marangoz ustası Ömür Arpacı da reklamlara transfer oldu. Bir firmanın yüzü olan arpacı tek reklam filmi için 45 bin lira kazandı.

Bartu Küçükçağlayan: Kek yerken 150 bin lira aldı

Dizinin sevilen kahramanı Orçun da reklam yıldızı oldu. Bir kek firmasının reklam filminde kameralar karşısına geçen Küçükçağlayan, bu anlaşmasının karşılığında 150 bin TL aldı.

Batuhan ÖZKARDEŞLER / Bugün Gazetesi

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR